Szakmunka

Villanyszerelő/Technikus állás Cegléden szakképzettséggel, B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Cegléd és környéke
2018. 01. 10. 13:27

Cégünk 2001. óta a térség meghatározó villanyszerelési vállalkozása.
Csarnokok, ipari létesítmények, magánházak, önkormányzati épületek, rendezvények villanyszerelési munkáit végezzük.
Családias légkörű, összetartó csapatunkba villanyszerelői tapasztalattal, autocad ismeretekkel rendelkező

Technikust/Villanyszerelőt keresünk

Pozíció leírása:

  • munkaterületek felmérése
  • művezetői feladatok ellátása
  • érintésvédelmi mérések elvégzése, dokumentálása
  • az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése/javítása
  • különböző fogyasztók villamos hálózatba történő bekötése
  • munkához szükséges anyagok összeírása
  • szállítólevelek, munkalapok, munkanapló pontos dokumentálása

Elvárások:

  • szakirányú, érintésvédelmi végzettség
  • autocad felhasználói szintű kezelése
  • törekvő, gyors reagáló képesség hibaelhárításra
  • önálló, hatékony munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • villámvédelmi mérésekben való jártasság
  • szabványossági felülvizsgálatban való jártasság
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség 8 órás bejelentéssel
  • Pest megyei viszonylatban kiemelkedő juttatás
  • rendezett környezet, korszerű felszerelések
  • megbízható, segítőkész kollégák

Egyéb juttatás:

  • cafetéria
  • utazástérítés
  • szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat a karrier@villanyasz.eu e-mail címre, 2018. február 28-ig várjuk.

A tárgyban kérjük feltüntetni a betölteni kívánt pozíciót: „Technikus”.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése