Szakmunka

Szakképzett mezőgazdasági gépszerelőt, géplakatost keresünk Nagykőrösre versenyképes juttatással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagykőrös
2018. 06. 07. 14:04

A nagykőrösi Pap-Agro Kft. szakképzett gépszerelőt, géplakatost keres.

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépek szerelésében szerzett alapos gyakorlat
  • Precízitás
  • Munkavégzésre való hajlandóság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Kiválóan felszerelt modern műhely
  • Jó munkakörülmények
  • Jó hangulatú csapat

Érdeklődni lehet telefonon a 0653/ 552 284 -es telefonszámon, vagy az info@pap-agro.eu emailcímen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése