Vendéglátás

Ceglédi Aquarell Hotel recepciós munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Cegléd
2018. 10. 19. 12:45

Munkakör részletezése, feladatok:

  • vendégek érkeztetése és utaztatása
  • számlázás, értékesítés, kapcsolattartás,
  • szolgáltatások teljesítése, küldemények, üzenetek kézbesítése,
  • napi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • vendégközpontúság
  • terhelhetőség, rugalmasság,

Előny

  • idegen nyelv/nyelvek ismerete
  • Hostware ismeret

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön

  • dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
  • jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
  • folyamatosan terhelhető
  • szereti a kihívásokat

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a fom@aquarellhotel.hu e-mail címre küldje meg nekünk
Fürdő út 24, Cegléd 2700, Magyarország

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése