Telesales munkatársat keresünk ceglédi üzletbe

Cegléd
2019. 06. 11.

Proaktív telesales munkatársat keresünk. Csatlakozz egy kiváló csapathoz!

A Magyar Telekom Nyrt. legnagyobb partnere felvételt hirdet ceglédi üzletébe.

Miért jó velünk dolgozni?

  • Fiatalos, lendületes, eredmény orientált csapat;
  • Segítőkész munkatársak;
  • Teljesítményorientált, kiemelkedő jövedelem;
  • Folyamatos szakmai továbbképzés;
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, napi 8 órás munkavégzés;
  • Céges nyaraló.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Az ügyfelek proaktív, telefonon történő megkeresése és a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak személyre szabott ajánlása
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és felkeltése a Telekom szolgáltatásai iránt
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás

Téged keresünk, ha:

  • Kiválóan kommunikálsz telefonon
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Nyitott, empatikus személyiség vagy

Előnyt jelent:

  • Értékesítési (telesales) vagy ügyfélszolgálati (call center) területen szerzett tapasztalat
  • Affinitás a különböző mobil eszközökhöz, technológiai újdonságokhoz
  • Egy európai nyelv (lehetőleg az angol) társalgási szintű ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled továbbítását a következő e-mail címre a pályázott város megjelölésével: a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános