Marketing, média, újságírás, PR

Marketing asszisztens állás Cegléden, versenyképes fizetéssel

Munkavégzés helye: Cegléd
2019. 07. 11. 10:32

A Zakar és Társa Kft felvételt hirdet 27 éve sikeresen működő autószalonjába, az alábbi munkakörbe:

Marketing asszisztens

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az importőrökkel, partnerekkel.
  • Social média felületek kezelésében való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal.
  • Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel.
  • Eszközök, reklám eszközök megrendelése, leltározása, azok raktárának kezelése.
  • Hírlevelek tartalmának szerkesztése, hírlevél kampányok lebonyolítása, elemzése.
  • Nyomtatott marketing anyagok menedzselése.
  • Webtartalom napra készen tartása.
  • Marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat, vagy más tevékenységben szerzett felelősségteljes munkakör ellátásában szerzett tapasztalat
  • lojális és magas szintű morális hozzáállás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • „B” típusú vezetői engedély
  • Precizitás

Előnyök:

  •  szakirányú végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat marketing területen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos légkör
  • Kihívásokkal teli munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése