Villanyszerelő munkatársat keresünk Tápiószele településre

A Veolia Energia Magyarország Zrt-hez keresünk munkatársat tápiószelei munkavégzéssel villanyszerelő pozícióba!

Feladatok

  • a megrendelő villamos gépeinek, berendezéseinek, világítás, villamos hálózat, fogadóállomások karbantartása, ellenőrzése;
  • villamosmérők leolvasása;
  •  biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása;
  •  észlelt meghibásodások jelentése, javítása;
  •  kapcsolattartás a gyárak vezetőivel;
  •  karbantartási ütemterv elkészítése;
  •  fogadóállomások kapcsolása.

Elvárások

  •  villanyszerelő és/vagy műszerész végzettség;
  •  legalább 2 év releváns szakmai gyakorlat;
  •  megbízhatóság;
  •  precizitás;
  •  fegyelmezett személyiség.

Előnyök

  •  villamosmű kezelői végzettség;
  •  B kategóriás jogosítvány;
  •  felhasználói szintű MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  •  biztos háttérű nemzetközi cég
  •  szakmai fejlődés lehetősége

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!