Értékesítési asszisztens állás a Zakar és Társa Kft.-nél

A Zakar és Társa Kft felvételt hirdet 27 éve sikeresen működő autószalonjába az alábbi munkakörbe:

Értékesítési asszisztens

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása,
  • Megvásárolt gépkocsi eladásra való felkészítésének előkészítése és felügyelete,
  • Folyamatos együttműködés az értékesítőkkel, illetve az egyéb társterületekkel,
  • Hirdetések kezelése, állandó napra készen tartása,
  • Ügyfél nyilvántartások vezetése, adatbázis karbantartása,
  • Dokumentációk összekészítése az értékesítők részére,
  • Irattári feladatok

Elvárások

  • kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • gyors tanulási készség,
  • minimum középfokú végzettség (preferáltan kereskedelmi vagy műszaki területen)
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • együttműködő, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • csapatszellem

Előnyök

  • gépjármű értékesítésben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • közeli lakhely

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló munkakörülmények
  • fiatalos csapat
  • stabil munkahely

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!