Raktározás, logisztika

Áruelőkészítő/áruátvevő munkatársat keresünk újszilvási ABC-be

Munkavégzés helye: Újszilvás
2019. 10. 16. 15:48

Csatlakozz hozzánk

pékáru-előkészítő  / áruátvevőnek

a novemberben újra megnyitó újszilvási volt PÉK ABC–be!

Munkatársakat keresünk a következő feladatok elvégzésére a PEZE-PÉK-ABC-be:

  • Beérkező áru átvétele, raktárban való elhelyezése
  • Hűtött pékáru előkészítése, kelesztése, megsütése

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük rövid önéletrajz megküldésével.

Feladatok:

Elvárások:

  • szakmunkás / szakközépiskolai végzettség
  • Újszilvás környéki lakhely

Előnyök:

  • Bolti eladó/ pék / kereskedelmi végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett határozatlan idejű munkaviszony, pontos bérkifizetéssel
  • Magasabb /kiemelt bér vasárnap és ünnepnapokon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése