Autóvillamossági szerelőt keresünk

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Zakar és Társa Kft. bővülő csapatába új munkatársat keres, az alábbi munkakörbe:

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Munkavégzés helye: Cegléd

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!

Várjuk fényképes önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, legkésőbb 2020. február 14.-ig.

Feladatok

  • Személy – és kis-haszongépjárművek villamos és elektronikus műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási és hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség megléte elengedhetetlen feltétel: autó elektronikai műszerész vagy közlekedési gépészeti technikus vagy autóvillamossági szerelő szakma),
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek,
  • Megbízhatóság
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Önállóság

Előnyök

  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Cégünkhöz közeli lakhely
  • Regisztrált munkanélküli státusz

Amit kínálunk

  • Kimagasló teljesítményarányos munkabér, bruttó 520.000 Forint,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt garantálunk, stabil munkahelyen,
  • Személyes céljainak elérését segíti, hogy a betanulási időt követően vonzó jutalékkal járó kereseti lehetőséget biztosítunk,
  • Egy műszakos munkarendben tölthető munkaidő (8:00-16:30),
  • Munkakörében lévő feladatai betanulásának kezdeti szakaszában mentor kollégát biztosítunk, ezáltal kiegyensúlyozott ütemben lesz lehetőség a beilleszkedésre,
  • Munkavállalóként lehetősége lesz szolgáltatásaink kedvezményes igénybevételére,
  • Folyamatos továbbképzési és előrelépési lehetőség,
  • Nálunk jó csapatban, fiatalos, lendületes légkörben dolgozhat,
  • Amennyiben mestervizsgával, ill. technikummal rendelkezik, gyakorlati szakoktatói bérrel egészítjük ki jövedelmét.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!