Műszaki vizsgabiztost és eredet vizsgáló munkatársat keresünk Cegléden

A Zakar és Társa Kft. 27 éve sikeresen működő vállalatához pályázatot hirdet

Műszaki vizsgabiztos és eredetiség vizsgáló

munkakör betöltésére

A Zakar és Társa Kft minden dolgozója számára az a cél, hogy Ügyfeleink igényeit maximálisan kielégíthessük, a felénk mutatott bizalmat profi szintű munkával honoráljuk meg számukra, annak érdekében, hogy legközelebb is minket válasszanak.

A profi munka biztosítása csapatmunka. Mi tudjuk, hogy a legnagyobb értékeink munkavállalóinkban rejlenek.

Ezért, aki minket választ és műzski vizsgabiztosnak illetve eredetvizsgálónak jelentkezik, biztos lehet abban, hogy

  • stabil munkahelyet választott, ahol kiemelkedő fizetést érhet el
  • egy műszakos munkarendben töltheti a munkaidőt (hétköznap 8:00 – 16:30)
  • folyamatos továbbképzési lehetőséget adunk számára,
  • munkavállalóként lehetősége lesz szolgáltatásaink kedvezményes igénybevételére,
  • korszerű munkakörnyezetben, motivált és dinamikus csapatban dolgozhat

Feladatok

  • Személygépjárművek műszaki vizsgáztatása, gépjárművek felülvizsgálata
  • Vizsgára történő felkészítés, állapotfelmérés
  • Eredetvizsgálat elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatbázisok szerkesztése, kezelése
  • Adatok rögzítése a nyilvántartási rendszerben

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki vizsgabiztosi szaktanfolyammal rendelkezik
  • Kiadott tevékenységi engedéllyel rendelkezik
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gépjármű eredetvizsgáló képesítés

Ha úgy érzi, hogy a fentiek passzolnak az Ön személyiségéhez és elvárásaihoz, valamint szeretne fiatalos, lendületes légkörben dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva legkésőbb 2020. április 30.-ig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!