Ceglédi hallókészülék szaküzletbe recepciós munkatársat keresünk

Med-Hom Bt.
Cegléd
2020. 06. 30.

Cegléden működő hallókészülék szaküzletbe megbízható recepciós munkatársat keresünk.

Jelentkezés: a fényképes önéletrajzokat (névvel és telefonos elérhetőséggel) a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

  • Audiológus munkájának segítése
  • ügyfél-kommunikáció,
  • beérkező ügyfelek fogadása
  • adminisztratív teendők ellátása
  • kiegészítők és hallókészülék elemek értékesítése
  • pénztár kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség, érettségi
  • jó kommunikációs képesség, szóban és írásban
  • számítástechnikai ismeretek, word, excel
  • precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • kereskedelmi végzettség, vagy gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • egészségügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil bejelentett munkahely heti 40 órában
  • előrelépési, továbbképzési lehetőség a gyógyászati segédeszköz témakörében

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!