Autóvillamossági szerelő kollégát keresünk Cegléden

A Zakar és Társa Kft minden dolgozója számára az a cél, hogy Ügyfeleink igényeit maximálisan kielégíthessük, a felénk mutatott bizalmat profi szintű munkával honoráljuk meg számukra, annak érdekében, hogy legközelebb is minket válasszanak.

A profi munka biztosítása csapatmunka.

Mi tudjuk, hogy a legnagyobb értékeink munkavállalóinkban rejlenek.

Feladatok

Új autóvillamossági szerelőnk feladatai közé tartozna:

  • a személy – és kis-haszongépjárművek villamos éselektronikus műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási és hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése.

Elvárások

Ön a tökéletes jelölt Számunkra, ha

  • szakirányú végzettsége van,
  • releváns tapasztalattal rendelkezik,
  • alapfokú számítógépes ismerete,
  • megbízhatónak és precíznek tarja magát, és
  • önállóság és csapatszellem jellemzi, valamint
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit kínálunk

  • stabil, 2020-as regionális Príma Díjat elnyerő és Család- Barát minősítéssel rendelkező munkahely, ahol kiemelkedő fizetést érhet el (br. 520.000 Forint),
  • egy műszakos munkarendben töltheti a munkaidőt (hétköznap 8:00 – 16:30)
  • folyamatos továbbképzési lehetőséget adunk az Ön számára,
  • munkavállalóként lehetősége lesz szolgáltatásaink kedvezményes igénybevételére,
  • mestervizsgával vagy technikummal is rendelkezik, plusz jövedelmet biztosítunk,
  • korszerű munkakörnyezetben, motivált és dinamikus csapatban dolgozhat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!