Operátor/gépkezelő munka Újszilváson

MOST CSATLAKOZNI TUD HOZZÁNK OPERÁTOR/GÉPKEZELŐKÉNT!

Cégünk 25 éve meghatározó szerepet tölt be a nyílászárók és árnyékolástechnika körében.

Termékeink között megtalálhatóak műanyag, fa és fém nyílászárók, garázskapuk valamint árnyékolástechnikai termékek és kiegészítői.

Tevékenységünk a gyártásra és a kereskedelem területére egyaránt kiterjed.

Fő célunk a minőségi termékek gyártása mellett az országos kereskedelmi hálózatunkban történő magasszintű kiszolgálás.

Feladatok

  • gépek alapanyaggal történő ellátása
  • gyártott termék minőségének ellenőrzése
  • gyártott termék adatainak rögzítése gyártásilapra.
  • saját munkaállomás tisztántartása

Elvárások

  • megbízhatóság
  • becsületesség

Előnyök

  • pontos, precíz munkavégzésre való hajlandóság

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • nem szalagmunka, nagyobb mozgástér
  • egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig, hozzátartozó versenyképes bérezés
  • folyamatos munkavégzés, nem szezonális/idénymunka
  • Bejelentett munkaviszony

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott