Szállítás, fuvarozás

Sofőr, raktáros állás Cegléden B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Cegléd
2018. 01. 07. 18:37

Pozíció:

  • Raktáros és sofőr

Munkaruha gyártással és forgalmazással foglalkozó ceglédi telephelyű cég keres sofőri és raktári állásra egy megbízható személyt.

Amit ajánlunk:

  • Érdekes, sokszínű feladatok
  • biztos munkahely és barátságos munkahelyi légkör,

Elvárásaink:

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzés
  • ügyfélközpontú hozzáállás

Feladatok:

  • Bejövő áru fogadása,
  • beraktározása a raktárba,
  • kivételezés a raktárból,csomag összeállítás, csomagküldés
  • anyagmozgatás, szállítás üzemek között (B kategóriás jogosítvány)

Jelentkezni személyesen a Pesti úton, vagy fényképes önéletrajzzal az info@rikovinett.hu e-mail címen lehet!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése