Adminisztráció, irodai munka

Értékesítési asszisztens állás a Zakar és Társa Kft.-nél

Munkavégzés helye: Cegléd
2019. 09. 16. 10:07

A Zakar és Társa Kft felvételt hirdet 27 éve sikeresen működő autószalonjába az alábbi munkakörbe:

Értékesítési asszisztens

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása,
  • Megvásárolt gépkocsi eladásra való felkészítésének előkészítése és felügyelete,
  • Folyamatos együttműködés az értékesítőkkel, illetve az egyéb társterületekkel,
  • Hirdetések kezelése, állandó napra készen tartása,
  • Ügyfél nyilvántartások vezetése, adatbázis karbantartása,
  • Dokumentációk összekészítése az értékesítők részére,
  • Irattári feladatok

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • gyors tanulási készség,
  • minimum középfokú végzettség (preferáltan kereskedelmi vagy műszaki területen)
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • együttműködő, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • csapatszellem

Előnyök:

  • gépjármű értékesítésben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló munkakörülmények
  • fiatalos csapat
  • stabil munkahely
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése