Kereskedelem, értékesítés

A Generali Biztosító ceglédi fiókjába keresünk munkatársakat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Cegléd és környéke
2020. 04. 30. 09:32

A Generali Biztosító ceglédi fiókjába keresünk munkatársakat csapatunk bővítésére!

KÖZÉNK TARTOZOL!

Céljaink és az azokhoz vezető utak sokfélék lehetnek.

Még ha különbözőek is vagyunk, van, ami közös bennünk. Ami megvan bennünk és benned is.

Szükség van Ránk. Nekünk pedig Rád. Nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladatok:

Jelenleg, telefonon és online felületeken, a különleges helyzet megszünése után személyesen is:

  • Képzéseken való részvétel,
  • Folyamatos önképzés és fejlődés,
  • Ügyfélkiszolgálás, szerződésgondozás,
  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatfelvétel,
  • Biztosítási termékek igényfelmérés alapján történő értékesítése,
  • Adminisztráció.

Elvárások:

  • Diploma (nem kell MNB hatósági vizsga),
  • Érettségi (szükséges MNB vizsga, amit támogatunk, ha nincs meg),
  • Aktív, nyitott, határozott személyiség,
  • Kitartó, lendületes hozzáállás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jogosítvány, saját gépjármű.

Előnyök:

Szeretnél olyan környezetben dolgozni, ahol elégedett lehetsz a munkakörnyezettel és a céges kultúrával?

A Generali dolgozók leginkább azt értékelik, hogy a cégnek világos stratégiája és jövőképe van, és látják azt, hogy ehhez nap, mint nap hogyan járulhatnak hozzá.

Ha neked is fontos, hogy világos célokért dolgozz, hogy lásd a munkád értelmét és gyümölcsét és megéld a kollégákkal való együttműködés örömét, akkor nálunk a helyed!

Amit kínálunk:

  • Támogató, piacvezető, nagyvállalati háttér,
  • Tervezhető, kiszámítható karrier,
  • Átlagon felüli, teljesítményarányos jövedelem,
  • Plusz juttatások (Bónuszok, Incentive utazások),
  • Folyamatos, díjmentes, (jelenleg online) képzések, fejlődési lehetőség,
  • Pályakezdőknek fix fizetés + jutalék, már a képzés idejére is,
  • Tapasztalt Tanácsadóknak egyedi, személyre szabott szerződés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése