Karbantartó állás Újhartyánban

Mould Kft.
Újhartyán
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2020. 06. 24.

Otthonosan mozogsz műszaki vonalon, szereted, ha a műszaki berendezések, gépek, a termelés igényeinek megfelelően gyártásra készen állnak?

Fontos számodra, hogy szakértelmeddel és gyors rálátásoddal a műszaki problémák elhárításán dolgozz, mert számítanak rád?

Mindezt munkád során úgy teszed, hogy vigyázol az üzemi környezetre és munkaeszközeidre?

Feladatok

Karbantartóként abban számítanánk rád, hogy a heti gyártási tervhez kapcsolódó feladatokban támogasd a Műszaki vezetőket. Vagyis előkészíteni a gyártást, amihez rendelkezésre kell álljon a fröccsöntő gép és szerszám és a kiegészítő berendezések. Gyártás közben biztosítani ezek folyamatos működését, esetleges meghibásodás esetén (víz vagy olaj szivárgás) a hibaok megszüntetése. Elvégezni a tervszerű karbantartásokat.

Ha nincs jártasságod a fröccsöntés területen, de szerelésben, karbantartásban, lakatos munkában van tapasztalatod, akkor sincs a közös munkának akadálya!

És mire számíts még? Arra, hogy a 20 éve műanyagiparban jártas cég, biztosan számít a javaslatodra, hozzáértésedre, kitartásodra!

Elvárások

  • minimum szakmunkás végzettség

Előnyök

  • karbantartásban jártasság

Amit kínálunk

  • nem multi környezet, emberközpontú vezetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!